niedziela, 2 kwietnia 2017

Wiosna z Zalando zawitała i u mnie !

Wiosenne zakupy z Zalando.pl już zrobione. Po drugim podejściu już się nie rozmyśliłam i dotarła do mnie paczka z wybranymi produktami. Oczywiście zastanawiałam się długo, wiele razy myślałam "a może to, a może tamto " aż w końcu upolowałam buty i sukienkę z racji, że szykuje się przede mną wiele uroczystości.
Zakupy są bardzo łatwe, wszystko posegregowane według kategorii. Można wybrać markę, kolor, rozmiar asortymentu, nazwę kolekcji a nawet rodzaj materiału czy okazję na jaką ma być przeznaczony. Dodatkowym plusem jest możliwość otrzymania informacji, gdy produkt będzie dostępny. Dzięki temu mi udało się zakupić sukienkę w ten sposób. Mianowicie miałam ją w ulubionych ( opcja dodania ciuszka do ulubionych po zalogowaniu) i gdy zdecydowałam się na jej zakup to wszystkie się wyprzedały. Na szczęście do wybranego rozmiaru wystarczy wpisać adres email na który ma przyjść powiadomienie o dostępności. I tak niecierpliwie czekałam na info i jak tylko przyszło bez zastanowienia zrobiłam zakupy :)

Co zamówiłam? Można powiedzieć, że troszkę zaszalałam ;)
Pomocne są opinie pod produktami. Sugerując się nimi zamówiłam rozmiar większy sukienki, ze względu na duży biust, który jeszcze się powiększył ( jestem w trakcie karmienia piersią ). To był strzał w 10 bo biust się zmieścił :D Buty wybrałam zgodnie ze swoim rozmiarem i okazuje się, że również są idealne. Jeszcze nie miałam okazji ich dłużej nosić, ale wydają się stabilne i wygodne. 

Wychodzi na to, że nie skorzystam z opcji zwrotu w ciągu 100 dni. 

Poniżej moje stylizacje.


Wiosenna sukienka + szpilki New Look + torebka + apaszka

Luźne dżinsy + biała bluzka + szpilki New Look

Zestaw idealny na uroczystość: sukienka Chi Chi London Mackenzie + szpilki New Look

Cieszę się z zakupów mimo, że nie planowałam takich ;) 

Jeśli chcecie zdobyć kupon ze zniżką 20 % do sklepu zalando.pl napiszcie dlaczego to właśnie wy powinniście go otrzymać. Piszcie na adres edzia1301@gmail.com,  do końca tygodnia tj. 09.04.2017r. do 23.59. Wyniki 10.04.2017r. 

#WIOSNAzZALANDO 

#ZALANDOSTYLE

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz